Výpočetní technika

Naše společnost nabízí ucelené portfolio produktů a technologií společnosti DELL. Poskytujeme infrastrukturu a nabízíme široké portfolio produktů pro všechny segmenty trhu v rozsahu od malých handheldů až po nejvýkonnější superpočítačové instalace. Zákazníkům nabízíme širokou škálu produktů a služeb - od produktů digitální zábavy, až po náročné podnikové aplikace. Tento široký záběr nám pomáhá poskytovat zákazníkům ty správné produkty, služby a řešení, které splňují i nejnáročnější požadavky.

Jednotlivé produkty naleznete na stránkách www.dell.cz v sekci produkty. Neváhejte nás oslovit pro vytvoření cenové nabídky.

Dále také nabízíme i "noname" sestavy dle přání zákazníka. Díky dlouholeté historii na trhu jsme schopni zaručit kvalitní sestavy za velmi rozumné peníze. Naším cílem není prodat nejlevnější techniku, ale takovou, aby zákazník byl spokojen jak s cenou, tak i s tím jak systém funguje, tedy zaručit zákazníkovi kompaktní dodávku dle jeho přesných požadavků tak, aby i on s námi byl spokojený a rád se na nás obracel s jakýmikoli dalšími požadavky.

< Zpět na služby

Reference

Mercacultura Group