Správa sítě

V rámci správy sítě zajišťujeme komplexní správu informačních systémů. Podle přání zákazníka provádíme audity počítačových sítí a jednorázové servisní zásahy či konzultace v oboru informačních technologií. Zajišťujeme preventivní prohlídky, rychlé řešení problémů, telefonickou podporu, zálohování dat a další služby.

Na základě smluvního vztahu provádíme pravidelnou údržbu sítě a předkládáme návrhy řešení vedoucích k rozvoji systému. Spolu s našimi partnery realizujeme záruční i pozáruční servis výpočetní techniky.

Externí správa sítě je zajišťována technikem, který dle dohodnutého časového harmonogramu dochází do vaší firmy a provádí pravidelnou správu sítě. V případě nutnosti zajišťuje technickou podporu i mimo tento časový harmonogram, aby byl zajištěn bezpečný chod vaší informační infrastruktury.

Podle velikosti a složení vašeho informačního systému a podle náročnosti na jeho správu, případně vašich doplňujících požadavků, vám doporučíme optimální dobu potřebnou pro pravidelnou údržbu, případně vám pomůžeme s výběrem způsobu správy vaší sítě. Docílíte tak plného zabezpečení vaší informační infrastruktury bez nutnosti náročného budování vlastního technického oddělení či zaměstnávání vlastních správců.

Vedle výše uvedených možností také praktikujeme vzdálenou správu sítí prostřednictvím internetu bez nutnosti osobní návštěvy našeho technika. Tímto způsobem technické podpory můžeme pokrýt velké množství požadavků od zákazníka. Efektivita se však odvíjí od kvalit internetové linky a struktury vaší sítě.

Častěji než dříve proto společnosti uzavírají smluvní vztahy s odbornými IT společnostmi, které garantují potřebnou míru podpory, odbornosti, profylaxe, zastupitelnosti odborníků i odpovědnosti.

Na základě smluvního vztahu provádíme:

Měsíční paušální cena za správu závisí na:

< Zpět na služby

Reference

Mercacultura Group